כסאות עץ למסעדה האם כדאי? ננסה לענות על השאלה האם כסא עץ לבית קפה הוא הפתרון המושלם למסעדה שלך

יתרונות וחסרונות כסאות עץ לבתי קפה

כסאות עץ לבתי קפה 

מאת - סימה אביטל

 

כסאות העץ בולטים בעיקר בבתי קפה ומסעדות , הקו המנחה בדר"כ הוא יצירת אוירה חמה ואוטנתית לעיתים אוירה כפרית המשתלבת עם אופי המסעדה אותו מעוניינים להעביר אל הסועדים ,

כסאות עץ פופלארים יותר במסעדות בשר יוקרתיות. חומר הגלם מאד מתמזג עם יישון הבשר, הכפריות, הבוצרים העבים העשויים עץ גושוני טבעי. בעולם עיצוב הפנים כסאות העץ מהווים כלי נהדר לעיצוב הכללי , בשוק הכסאות המתפתח ביצירתיות מרשימה של דוגמאות, ריפודים ,צבעים ומידות אנו עדים לדגמי כסאות עץ אשר ניקראים לרוב " כסא סבתא" , עיצוב פשוט ,אותנטי בצבעי עץ/ שחור , כמה פשוט ככה מרשים.

מביקור בתערוכות בעולם , ניתן להבחין במגמה הולכת ומתפתחת של עיצוב הרטרו, שילובים של עץ ומתכת, עץ וריפוד ועוד שילובים מעניינים המכילים את חומר הגלם הנהדר - עץ.

לכסאות העץ מנעד רחב , סוג העץ ? , יחידה אחת או חיבורים ? שילוב ברגים / מסמרים ? צבע וסוג הצבע?

לפרמטרים אלה , יש להעניק את מלוא המשקל הראוי בהתאם לפרוייקט הספציפי אותו בו אנו מעוניינים לשלב את כסאות העץ.

במיקיטק מחסני כסאות כסאות העץ נבחרים בקפידה ועתידים לשמש את הלקוחות לשנים רבות, מכאן ניתן להסיק כי עמידות כסא עץ למסעדה תלויה בכך שהלקוח יבין איך כסא עץ למסעדה מתנהג בתנאי פנים / חוץ . ההמלצה שלנו היא לא להציב כסאות עץ במתחמי הסעדה חיצוניים החושפים את הכסאות לפגמי מזג האויר כגון שמש או גשם .

פתרון נוסף ניתן לקבל לריהוט חוץ הוא כסאות יציקת פלסטיק בטקסטורת עץ בצבעים וסגנונות כמעט זהים לעץ טבעי, האיזון הראוי הוא יכולת להשיג את אפקט כסא העץ לצד עמידות לאורך שנים במבחר גדול וזמין יותר.

 

 
Coi בניית אתרים