כסאות בר יוקרתיים,כסאות בר לאי במטבח,כסאות בר מעץ,כסאות חצי בר למטבח,כסאות בר שקופים,כסאות בר למטבח

כסאות בר

   בפייסבוק שלנו כבר ביקרת? 
כסא בר מחיר זול? כסא בר איכותי? כסא בר מעץ מחיר? כסא בר למטבח ? האם כסאות בר לאי במטבח או כסאות חצי בר למטבח  המון שאלות וכולם חשובות! אשתדל לעשות  לכם מעט סדר והעניק מידע מהותי שיסייע לכם ברכישת כסאות בר ישירות מהיבואן .


כסאות בר - לפני שרוכשים מספר טיפים יעילים - מאת סימה אביטל. 


אני מברכת  אתכם על ההחלטה לרכוש כסאות בר בחברתינו .לי באופן אישי חשוב לנסות לסייע בידכם  ולהעניק לכם מעט טיפים  לבחירה הנכונה עבורכם.
 הקצאת תקציב : ראשית נבחר תקציב כדי שלא נלך לאיבוד במבחר האדיר שקיים בשוק כסאות הבר    הרכישה של כסאות הבר.כידוע בשוק מבחר עצום של כסאות בר וסרגל מחירים רחב.מחיר הכסא נגזר מאיכותו ויופיו כאחד.אנו במיקיטק ממליצים לכם למדוד את גובה הבר טרם רכישת כסאות בר .גובה הכסאות חייב להתאים  לאי הקיים בביתכם.  וודאו שהכסאות נמוכים יותר מהאי עצמו, מדדו את גובה המרווח שבין הרצפה לחלק התחתון של האי במטבח, הפחיתו כ 30 ס"מ שזהו המרווח האידיאלי לנוחות מקסימלית.חשוב לשים דגש על יציבותו של הכסא וכמובן על עמידותו לתנאי הסביבה אליו תרצו להציבו.
תכליתו של כסא הבר הוא הענקת ריגוש עיצובי בחלל בו הוא ממוקם.גם באי המטבח חשוב לתת דגש על פרמטרים ייחודיים כגון כמות הכסאות ביחס לרוחב האי.נגישות לילדים ,בחינת המטרה כגון: ארוחות משפחתיות ,התאמת צבע כסאות הבר לחלל המטבח או אוליי כסאות בר שקופים.
אשמח לייעץ לכם ולהנגיש את קשת כסאות הבר לאי שלכם - אתם תתאהבו בתוצאה .

 לחצו על הקישור ישירות למבצעי הפייסבוק שלנו 
כסאות בר - עושים את ההבדל
כסאות בר קונים ישירות מהיבואן .מהסיבות שלהלן: 
1.את הכסא שאתם רואים אתם מקבלים- היתרון ברכישה ישירות מהיבואן מתבטא בזמינות המוצר במלאי ללא כל צורך בהזמנה המצריכה זמן אספקה ארוך ותלות בזמינות המוצר  במחסני היבואן.
2.ברגע ההזמנה יקבל המזמין את כל נתוני כסאות הבר למטבח בהם התעניין , מידות,עמידות,ומשקל מקסימלי.נתונים אלה יסייעו למזמין להתאים את כסאות הבר למטבח בו יוצבו כסאות הבר .
3.חסכון כספי - פער המחירים בין היבואן לחנות יכול לחסוך למזמין עד 50% בעלות הרכישה.ויתכן ויענו על ההגדרה של כסאות בר זולים או כסאות בר במבצע למטבח.וכל זאת כמובן ביחס לכסאות בר מעץ למטבח או הקטגוריה של כסאות בר זולים יותר כסאות בר פלסטיק למטבח .
4. אחריות-את האחריות לכסא הבר המזמין מקבל ישירות מהיבואן של כסא הבר ,דבר שיכול לקצר זמני המתנה ארוכים וסחבת מיותרת.גם שתרכוש כסאות בר למטבח במבצע הם יכללו אחריות יבואן .
5.מיקיטק מחסני כסאות מתהדרת במוניטין רב השנים ובמענה מושלם לצרכי המזמין.וכל זאת במקצועיות רבה ואדיבות מחייבת . אנחנו לא עוד חנות לממכר כסאות בר ואת זאת תבינו בהתקשרות הראשונה שלכם איתנו.
כסאות בר לאי במטבח מראות עיננו:
שילוב כסאות בר בחלל הבית  מעניק  מראה חדשני ומעניין ,התורם רבות  לאווירה נוחה ומרשימה לכלל האורחים והמזדמנים לבית .אנו עדים  לשינויים רבים שחלו בענף עיצוב פנים על שלוחותיו השונות,  שילובם של כסאות בר מעץ יכניסו הבייתה חמימות עמוקה ,כסאות בר שקופים מביאים אלינו הביתה תחושת קלילות ומודרניות,היום בשנת 2020 נכנסו שחקנים חדשים אל עולם הכסא והבר , דבר שמעודד מעצבים בעלי שם עולמי להרחיב לנו את דגמי כסאות ולהתאימם לדלפק במטבח או אי במטבח על כל רבדיו.
כיום בשנת 2020 קשה למצוא בית חדש ללא אי במטבח .אנחנו במיקיטק-מחסני כסאות דואגים להתעדכן לעיתים קרובות מאד בתערוכות ריהוט בעולם ולבחור עבורכם את הדגמים הנחשקים .
שילובם של כסאות בר מעוצבים במטבח מעניקים נוכחות יתרה לחלל האירוח שמקורו היה להכנת אוכל בלבד.בימינו  המטבח מהווה לובי המקשר בין הבית למטבח עם שילוב כסאות הבר למטבח  המטרה תושג ותגרוף מחמאות רבות.מיקיטק מציעה  קשת רחבה של צבעים שיתאימו לצבעי המטבח /פינת האוכל/והסלון .
אם בחרתם לרכוש כסא בר ישירות מהיבואן נשמח להעניק לכם מידע למען רכישה מושכלת ויעילה , לנו חשוב באמת - שאתם תשבו טוב !

שלכם לכל שאלה 
סימה אביטל .נשמח לייעץ לכם בבחירת הכסא המושלם עבור המטבח שלכם
 
Coi בניית אתרים