כסאות בר | מיקיטק | יבואן כסאות בר

כסאות בר

כסא בר מחיר זול? כסא בר איכותי? כסא בר מעץ מחיר? כסא בר למטבח ? המון שאלות וכולם חשובות! אז אנחנו נעשה לכם מעט סדר לרכישת כסאות בר בצורה נבונה יותר - בהצלחה.

כסאות בר - לפני שרוכשים מספר טיפים יעילים .


אנו מברכים אתכם על ההחלטה לרכוש כסאות בר.לנו חשוב שלפני הרכישה יהיה בידכם מידע שיכול לסייע לכם להגיע לבחירה הנכונה עבורכם.
ראשית הקצאת תקציב  עבור הרכישה של כסאות הבר.כידוע בשוק מבחר עצום של כסאות בר וסרגל מחירים רחב.מחיר הכסא נגזר מאיכותו ויופיו כאחד.אנו במיקיטק ממליצים לכם למדוד את גובה הבר טרם רכישת כסאות בר .גובה הכסאות חייב להתאים  לאי הקיים בביתכם.  וודאו שהכסאות נמוכים יותר מהאי עצמו, מדדו את גובה המרווח שבין הרצפה לחלק התחתון של האי במטבח, הפחיתו כ 30 ס"מ שזהו המרווח האידיאלי לנוחות מקסימלית.חשוב לשים דגש על יציבותו של הכסא וכמובן על עמידותו לתנאי הסביבה אליו תרצו להציבו.
תכליתו של כסא הבר הוא הענקת ריגוש עיצובי בחלל בו הוא ממוקם.גם באי המטבח חשוב לתת דגש על פרמטרים ייחודיים כגון כמות הכסאות ביחס לרוחב האי.נגישות לילדים ,בחינת המטרה כגון: ארוחות משפחתיות וכו... . אנו המיקיטק מחסני כסאות נשמח לייעץ לכם ולהנגיש לכם את קשת הפרמטרים שיעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת עבורכם.
 לחצו על הקישור ישירות למבצעי הפייסבוק שלנו 
כסאות בר - עושים את ההבדל
כסאות בר קונים ישירות מהיבואן .מהסיבות שלהלן: 
1.את הכסא שאתם רואים אתם מקבלים- היתרון ברכישה ישירות מהיבואן מתבטא בזמינות המוצר במלאי ללא כל צורך בהזמנה המצריכה זמן אספקה ארוך וזמינות במחסני היבואן.
2.ברגע ההזמנה יקבל המזמין את כל נתוי הכסא אשר בחר ,וכל זאת בנוסף לנתוני הכסא :מידות,עמידות,ומשקל מקסימלי.נתונים אלה יסייעו למזמין להתאים את כסא הבר לחלל שבו בחר המזמין להציבו.
3.חסכון כספי - פער המחירים בין היבואן לחנות יכול לחסוך למזמין עד 50% בעלות הרכישה.
4. אחריות-את האחריות לכסא הבר המזמין מקבל ישירות מהיבואן של כסא הבר ,דבר שיכול לקצר זמני המתנה ארוכים וסחבת מיותרת.
5.מיקיטק מחסני כסאות מתהדרת במוניטין רב השנים ובמענה מושלם לצרכי המזמין.וכל זאת במקצועיות רבה ואדיבות מחייבת.
שילוב כסאות בר בכל חלל שהוא, מעניק  מראה חדשני ומעניין ,היוצר אווירה מרעננת לכלל האורחים והמזדמנים לבית .תודות לשינויים הרבים שחלו בענף עיצוב פנים על שלוחותיו השונות, אנו רואים  את שילובם של רהיטים שונים אשר במקורם יועדו לשימוש שונה.כסאות הבר מביאים אלינו הביתה/למשרד את המקום הפחות מקובע עם שילוב של תחושת קלילות. כיום בתי עסק וחברות רבות משלבות כסאות בר בכניסה למשרדם  בסמוך לדלפק הקבלה או במבואה הראשית, בבר/באי המטבח/ או במשרדי  החברה, מציבים שולחנות בר קטנים במבואה, אליהם סמוכים כסאות בר תואמים.שיוצרים את מרקם החדשנות בחלל הבית.
בשנים האחרונות כמעט בכל בית מעצבים אי במטבח וסביבו כסאות בר.אנחנו במיקיטק-מחסני כסאות דואגים להתעדכן לעיתים קרובות מאד בתערוכות ריהוט בעולם ולבחור עבורכם את הדגמים הנחשקים ביותר.
שילובם של כסאות בר מעוצבים במטבח מעניקים נוכחות יתרה לחלל הארחה שבמקורו היה מיועד להכנת אוכל בלבד.ובימינו חלל המטבח מהווה לובי המקשר בין הבית למטבח עם שילוב כסאות הבר הייחודים שלנו המטרה תושג ותגרוף מחמאות רבות.במיקיטק תוכלו למצא קשת רחבה של צבעים שיתאימו לצבעי המטבח /פינת האוכל/והסלון .
אם בחרתם לרכוש כסא בר ישירות מהיבואן נשמח להעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו למען רכישה מושכלת ויעילה כי לנו חשוב באמת - שאתם תשבו טוב !נשמח לייעץ לכם בבחירת הכסא המושלם עבור המטבח שלכם
 


Coi בניית אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק