כסאות לאי - לבר הביתי חוקים משלו

לאי חוקים משלו- התאמת כסאות בר לאי במטבח

מאת :מיקי אביטל

כסא בר כבר מזמן הפך לכלי אינטגרלי בעיצוב המטבח המודרני.אם בעבר המטבח היה משמש כפינת בישול וייצור אוכל בכדי להשביע את יקירנו כיום הפך למוקד הבית.

עולם המטבחים השתכלל והפך את השהייה במטבח לחוייתית ,כלי המטבח השתנו ,מוצרי המטבח השתנו,מנגנוני המטבחים השתנו,כיום כול נגרייה מחזיקה מעצב צמוד בכדי למקסם את התוצאות של חזות המטבח.

כידוע שילוב של אי במטבח הוא לדעתי המצאה גאונית,יצירת מתחם מפגש של כל בני המשפחה הגרעינית על אי במטבח.הגשת האוכל ופינוק היקרים לנו ממש על פס הייצור.

קיימים בשוק סגנונות רבים של מטבחים וכמובן עיצוב האי בלתי נפרד,המשטח העליון של האי במטבח יהווה עבורינו דגש חשוב בבחירת כסא הבר למטבח .

לדוגמא: אם המטבח צבוע בצבעים בהירים ומשטח האי במטבח עשוי עץ בוצ'ר גושוני באלון מבוקע יהיה לנו קשת רחבה של אפשרויות התאמת כסא בר למטבח ,נוכל להיאחז בבוצ'ר ולשלב כסא עץ חם.כסא בר מעץ יעשה עבורינו את העבודה .כלל אצבע הוא - איכות הכיסא .כסא בר מעץ איכותי יחזיק לתקופה ארוכה ואילו כסא בר מעץ פשוט יחזיק תקופה קצרה בהרבה.

 

מפעלי הרהיטים זיהו את הפונטציאל הגלום במגמת המטבחים החדישה והעיצובים מתחדשים בקצב מסחרר.אלמנטים של כסאות בר מפלסטיק שקוף,אלמנטים של כסאות בר עם בוכנה פנאומתית,אלמנטים של כסאות בר מעץ בשילוב פלסטיק,.עיצובים מעניינים ועמוד השידרה של מגמת ההתחדשות הוא - תרבות הישיבה .

התאמת הכסא לתרבות הישיבה תהווה חיזיון אורך ימיו של הכסא ,וצפייה של סכנות הגלומות בהצבת כסא בר לא בטיחותי /איכותי בקרבת ילדים או מבוגרים.

Coi בניית אתרים