כסאות לבית - כיצד בוחרים?


פותח מסעדה? משדרג את ריהוט העסק? הפתרונות אצלנו!
מיקיטק מחסני כסאות - יבואנים של ריהוט לבתי קפה ומסעדות


במהלך השנים תחום המזון והמסעדנות התפתח לענפים מרובים
וכבר מזמן התבקשו בתי הקפה והמסעדות להיות מקומות לא רק לצריכת מזון ושתיה, אלא גם לתת ללקוח חווית בילוי נעימה ונינוחה.
למעשה מלבד בניית תפריט עשיר ומגוון עליך להשקיע מאמץ טמחשבה רבה איך לעצב את חלל המסעדה בהתאם לתוואי המקום, קונספט המסעדה וצרכיה, כן זה פרוייקט זה לא פשוט אך עם חברתנו אני מבטיחה שזה יהיה יותר קל, מהנה ומשתלם.
מיקיטק מחסני כסאות היא יבואנית המובילה בתחום ריהוט לבתי קפה ומסעדות, יש לנו מגוון רחב של רהיטים מודרנים, מעוצבים, בדגש על איכות המוצר ומתן הפתרונות האופטימליים לעסק שלך.


ייעוץ מקצועי: צוות המכירות והייעוץ שלנו יעזור לך לבחור את הריהוט המתאים ביותר לעסק שלך.
יחד נשקיע מחשבה בתכנון ועיצוב המסעדה, נייצר את המראה האסתטי הנכון ונבחר את הרהיטים הפונקציונליים ביותר. כמובן שנבנה חבילה בהתאם לתקציב שלך.


איכות המוצרים: אנו מקפידים ובודקים היטב כל מוצר שאנחנו מייבאים לארץ, כדי לוודא שהוא עמיד ומותאם לתרבות ישיבה מתחלפת, חלקם אמורים להיות עמידים לתנאי חוץ, ובכך לתת לך שקט לשנים ארוכות.

אספקת המוצרים: אנחנו עובדים על מלאי שוטף עשיר ומגוון, כך שנדאג לזמני הובלה והרכבה בהתאם לבקשתך. אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, כמובן שנשלח מתקין מקצועי מטעמנו על מנת שנוודא שהכל תקין ולשביעת רצונך.

שירות לאחר המכירה: כמובן לאחר הרכישה הצטרפת למשפחת מיקיטק מחסני כסאות, ואני נמשיך לעמוד לשירותך בכל שאלה ובעיה.במיקיטק מחסני כסאות אנו מחויבים ללקוחותינו על מתן ייעוץ מקצועי,
על דיוק בזמנים, איכות מוצרים גבוה, ושירות לקוחות אדיב.

 
Coi בניית אתרים