מאמרים חדש
 

ריהוט מסעדה -חוץ

מאת מיקי-אביטל
 

המסעדה אוטוטו מוכנה והחלל הפנימי מעוצב להפליא בדיוק כמו שתיכננו,אך מה קורה עם ריהוט בית קפה בחלקו החיצוני? האם יש צורך גם להשקיע באותה רמה של ריהוט הפנים ? האם חייבים לרהט מחוץ למסעדה? במאמר זה אנסה להעלות את המודעות ליתרונות של ריהוט החוץ (במידה ויש לכם אפשרות להציב ריהוט חוץ למסעדה שלכם).
 

תכלית:

1.הצבת ריהוט חוץ במסעדה מעניקים למסעדה שלכם יותר מקומות ישיבה לאורחי המסעדה ןבכך בעצם להגדיל את רמת הפעילות (הפדיון) באותו זמן נתון.

2.ריהוט חוץ למסעדה מהווה נקודת ציון בחזית העסק שלכם, נהוג לעצב את חזית בית העסק בחלקו החיצוני ביותר צבעוניות למען הבלטה של בית העסק שלכם.רצוי לשלב אלמנטי נוחות כגון שימשיות ממותגות,שימשיות צבעוניות גדולות למסעדה,ספסלי עץ למסעדה ועוד אלמנטים שיבלטו וינגישו את האוירה לכל העוברים והשבים בבית העסק שלכם.

3.ריהוט חוץ חייב להיות איכותי מאד!!! כידוע בחוץ ריהוט המסעדה חשוף לתנאי מזג האויר כנו שמש,גשם,רוחות,כסאות עמידים לתנאי מזג האויר לא יעופו ברוח ,לא יחלידו בגשם הראשון,והצבע לא ידהה בשמש .

חשוב לשים לב כאשר הובטח לכם שהכסאות שאתם עומדים לרכוש הם עמידים לכל מה שהוסבר כאן תבקשו את זה בכתב בגוף החשבונית.

4.ניקיון - נקיון הכסאות בחוץ לאחר רוחות עם אובך,או לאחר גשם ,יכול להיות משימה בלתי אפשרית,יש צורך בהתאמת כסאות ושולחנות שהוכשרו לתנאי חוץ ויקלו עליכם את הנקיון והשירות המהיר בין לרוח ללקוח.

5.הכנסת הכסאות בסוף יום- בריהוט חוץ יש צורך בכסאות נערמים למסעדה,הכסאות הנערמים יקלו עליכם בהכנסת הכסאות למסעדה בסוף היום.במידה ובבית הקפה שלכם אין מספיק מקום אפשר לשלב מנגנון קיפול לשולחנות וכמובן שהכסאות נערמים

Coi בניית אתרים