ריהוט לבתי קפה - קווים כלליים

 

ריהוט לבתי קפה - קווים כלליים

מאת :מיקי אביטל

 

 

 

לעתים הן המעצב והן הלקוח נרתעים מחללים ריקים או ורואים בהם שטחים לא מנוצלים. לנו חשוב להבין ולהסביר ללקוח שהאורח שלו אשר צופה מהצד מרגיש נינוחות שאינה מובנית מהחלל הפתוח שבו הוא נמצא ,שמתי לב שלאחרונה קיימת מגמה המתרחבת מיום ליום שבאה לחדש עם יצירת חללים פתוחים ולא עמוסים מידי בריהוט לבתי קפה או בריהוט למסעדות ,כמעט בכל בית קפה או מסעדה הלקוח מאד צריך חללים כאלה כדי שלא יחוש עומס ולחץ לא מובן. לעניות דעתי בכל הקשור לריהוט בתי קפה ומסעדות להבדיל מריהוט לפיצריה או ריהוט לשניצליה עומס יוצר חוסר נינוחות מיותרת שאת תכלית יצירת האוירה אנו מאבדים כנגד תחושת דוחק של עוד לקוח במסעדה , עוד שמתי לב כי מגמת העיצוב עוסקת בחדשנות להפליא ,כמה חשיבה יש מאחרי כל עיצוב מסעדה או עיצוב בית קפה? כמה חשובה נוכחות של בעל מקצוע העוסק בתחום העיצוב ,לעיתים תספיק לכם פגישת ייעוץ אחת עם מעצב בכדי לקבל טיפים ורעיונות שתוכלו ליישם בעצמיכם . עיצוב הלובי או רחבת קבלת האורחים אינה עמוסה בריהוט או בחפצי נוי מה שמותיר ללקוח או לאורח יותר פונטנציאל לעכל את העיצוב ואת ההרגשה הרגועה שמנסים לייצר עבורו.כידוע לקוח שמכיל את ההרגשה השלווה שאנו מנסים לייצר עבורו יהנה מחווית הקניה או השהות שאותה יזכור לתקופה ארוכה .וכל זאת תוך איזונים בתחושה שהעסק שלך מעניק לאורח . נוכל לתת שימת לב לדגשים בעלי נוכחות כגון שבירת צבע ,לדוגמא: אם כל חלל המסעדה שלנו הוט בגווני עץ עמוק וחם ,נקבע אזור במסעדה שבו יהיו צבעים עזים למשל ספות בצבע אדום עז.עוד דוגמא תתייחס לסוג החומר ,אם אנו באותה מסעדה והבר עשוי עץ כסאות מעץ שולחנות מעץ נוכל לשבור את הסימטריה ע"י כסאות בר ממתכת,או שילוב של כסאות פלסטיק איכותי ,קווים ישרים והמרחק בין אלמנטים עיצוביים שונים יכול לייצר מקום מעניין ומזמין. אם אלמנטים עיצוביים כגון תמונות שפרוסות על הקיר קרובים מדי זה לזה הם יוצרים מתיחות באויר אשר באופן לא מודע מייצר לחץ ותחושה לא נעימה. הדבר ממחיש את הצורך האוירה פתוחה ולא בסגנון מקובע.אנו בוחרים ריהוט לבית הקפה עם תכלית מעניינת של יצירת אוירה בשונה מריהוט מסעדה שהתכלית העיקרית היא קרבה לסגנון המסעדה בנוסף לרהוט בתי הקפה .

ננסה לעשות סדר בקווים כלליים לריהוט בתי קפה ומסעדות,יש ליצור אחידות בדגמי כסאות מסעדה ,למשל כסאות מסעדה מעץ או כסאות מסעדה פלסטיק ,חשוב שהדגם יהיה אחיד ברוב המסעדה למעט אזורים שנבחר להבליט .את הבידול באיזור הנבחר ניתן ליצור ע"י פלטות שולחן שונות או למשל כסאות ראטן למסעדה בצבעים שונים.ריהיטים למסעדה אינם תורה שאותה אנו אמורים לייסם "ראה וקדש" ברהיטים למסעדה או ברהיטים לבתי קפה יש מקום לדמיון וליצירתיות במטרה אחת- מה המקום אמור לשדר!!!

אנו מאמינים שעסקים יוצרים בין בני אדם ולא דרך אתר ומדיה טובה ככל שתהיה.תוכלו להתייעץ איתנו בכל גווני העיצוב ,אנו מגובים וגם אנחנו נעזרים במעצבים בעת הצורך.חשוב לנו הדרך וכמובן מבחן התוצאה -אתם נשארים לחיות איתה ולא נסכים לךקיים כל עיסקה אם אנו בטוחים כי תתחרטו עליה כשתתפכחו.אנו נרגשים מכל עסקה ועסקה ומאמינים מקרמה טובה ,שכל הריהוט של המסעדה שלכם יחייך אליכם יום יום - זאת אוירה שכייף לייצר ואנו כאן עבורכם כדי לעשות הכל בכדי להגשים את החזון שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

 

 

מיקיטק מחסני כסאות הינה חברה מובילה בתחום הריהוט בישראל.מיקיטק מחסני כסאות מהווה נקודת דרך חשובה בבחירת הריהוט לעסק שלך.חברת מיקיטק מחסני כסאות מייצרת עבורך חלון נגיש לייעוץ מקצועי אשר ייחשב ליתרון עצום בבחינת התוצאה הסופית של חלל העיצוב שלך.במיקיטק מחסני כסאות תקבל ייעוץ כבר בשלבי התכנון תוך שימת דגש על פונקציונליות הריהוט והתאמתו הייחודית לטעמך ושרות מטרותיך בצורה הטובה ביותר וכמובן תוך תיחום ועמידה בתקציב .

מיקיטק מחסני כסאות מתמחה בריהוט בתי קפה ובריהוט מסעדות בכל הרמות והסגנונות.לנו במיקיטק חשוב להנגיש עבורך את שיא החידושים והעידכונים מהתערוכות הנחשבות בעולם.

למיקיטק מחסני כסאות יתרונות רבים על פני מתחריה שכידוע לכל לקוחותינו אין אנו סוחרי רהיטים נטו.אלה אצלינו תמצאו את היועצים הטובים ביותר בתחום הריהוט.יועצינו הם בעלי נסיון בהקמת מסעדות ובתי קפה עןד משלב התכנון .אנו במיקיטק עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים ומעצבי פנים מכל הארץ ,וזאת על מנת להעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.מיקיטק מחסני כסאות מספקת שולחנות וכסאות לבתי קפה ומסעדות מכל קשת הסגנונות והאיזורים ,אנו משתדלים לענות על כל הצרכים של בית העסק שלכם ולבדלו אל מול המתחרים שלכם.

כל מערך השיווק שלנו קשור בחבל הטבור אל מערך שירות הלקוחות ,מה שיוצר עבורינו נסיון בפתירת בעיות בעת קליטת מוצרים חדשים.חשוב לנו לייעץ לפני כל מכירה וליצור חווית קניה אמיתית לכל לקוח ולא משנה גודלו או היקף פעילותו מולינו.אנו דוגלים בלקוחות מאושרים שהם בעצם מערך השיווק שלנו .המוצרים שלנו נבחנים בקפידה ע"י מומחים בתחום .היצרנים אותם אנו בוחרים בעולם עומדים בכל התקנים הבינלאומיים הנדרשים ומבטיחים לנו ולכם מוצר איכותי ועמיד .

כמובן שיש לשים לב לטיב המוצר והתאמתו לפי הפרמטרים המקובלים כגון ריהוט פנים או חוץ? ריהוא חוץ למסעדה חייב להיות עמיד לתנאי מזג האויר בארץ. מבחר כגדול של מוצרים כמו כסאות בר-מסעדות, ארונות למשרד, כסאות מזכירה, כסאות המתנה, שולחנות מנהל, רהיטי גן לאולמות,ריהוט לבתי קפה ומסעדות ,כסאות משרד עם בוכנה,כסאות בר מעץ לבן,כסאות עץ למסעדה .

כל זאת ועוד תוכלו למצוא באתר שלנו.אך גם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם צרו קשר כי יכול להיות שהמוצרים קיימים אך עדיין לא עודכנו.

 

היסטוריה החברתית של הכיסא היא מעניינת ההיסטוריה של הכסא הגיעה בתור יצירת אמנות . מאז התייחסו אל הכיסא לא רק מושב ישיבה בעל תמיכה פיזית ואובייקט אסתטי.זה גם אינדיקטור של דרגה חברתית.למשל בחצרות המלכות הישנות היו הבדלים חברתיים בין ישיבה על כיסא עם זרועות לבין ישיבה על כיסא עם גב אבל לא זרועות, זה אינדיקטור לשיוך המעמד החברתי , במאה העשרים הפך כל יו"ר או מנהל למעמד כבוד של מנהיג שזכה לכבוד עליון, ואפילו בפרלמנטים דמוקרטיים יושב הדובר על כסא מוגבה יותר כדי להבליט את מעמדו .מאז ועד היום אנו נוכל להבחין כי בכל עיצוב ריהוט למסעדה לקחו את האינדיקטור של המעמד כפרמטר מאד חשוב בעיצוב ריהוט בית הקפה והמסעדות בעולם.כיום כל יבואן כסאות למסעדות מבין את החשיבות של הכסא מסעדה ליצירת אותו שיוך מעמדי.נוכל היום לראות במסעדות ריהוט V.I.P. שמיועד ללקוחות "מקורבים" יותר.למשל כסאות הבר גבוהים יותר מכסאות האורח ליד השולחן.כבר אז ניתן להבחין שכסאות גבוהים היו סמל למעמד , אם נשים לב בדרך כלל מקומות מבוקשים יותר במסעדה הם כסאות הבר במסעדה שבהם מרגישים קרוב יותר ,מיוחד יותר,וההגשה יותר אינטמית בעלת תקשורת בינאישית ייחודית ליושבי כסאות הבר.גם בספות הבוטים למסעדה ייצרו את אותה ההרגשה של ייחודיות אינטימית שמיוחדת שמבדלת ישיבה לצד שולחן כאשר האורח יושב על ספה מרווחת למען יצירת אוירה ונוחות מקסימלית תוך הגשמת הרציונאל ליצור שהות ממושכת במסעדה שמייצרת הזמנות נוספות והגדלת הפדיון.

 

מקווה שעזרתי עם התוכן המוזכר לעיל.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשרותכם

 

 

 


 

Coi בניית אתרים