שולחנות מסעדה

שולחנות מסעדה

שולחן לבית קפה , מסעדה, עסק בתחום המזון  
 להלן מס' כללי זהב אותם אנו רואים לנכון לקחת בחשבון לפני רכישת שולחן לעסק שלכם .

1.סביבת הצבת השולחן והתאמתו לתנאי פנים / חוץ .
2.התאמת גודל השולחן למס' הסועדים הרצוי להושבה סביבו.
3.החומר ממנו עשוי השולחן 


הסועדים בעשור האחרון מצפים להגיע גם למסעדה פשוטה וליהנות מריהוט למסעדות שמשלב נוחות עם עיצוב חדשני לצד הרגשת נוחות מקסימלית .קיימים מספר מאמרים בנושא שאדם מרגיש נוח במקום מסויים גם מבלי להבין מדוע ,בתת מודע של אותו אדם קיים מנגנון אשר דוחף אותו להגיע אל אותו מקום , ולכן לנו חשוב לנסות למקסם את השילוב בין הנראות לנוחות של הלקוחות שלכם ובכך אוליי לתרום מעט מן הידע שצברנו במהלך השנים.
עולם העיצוב מגוון על כל מרכיביו ,ולכן בעת התיכנון מומלץ להיצמד למידות הסטנדרתיות בשוק הריהוט למסעדות וריהוט לבית הקפה .ככל וניישם המלצה זו נוכל בקלות להגדיל את האפשרויות הניצבות לפנינו ללא כל צורך בייצור מיוחד של שולחנות וכסאות למסעדות , ייצור של ריהוט לפי מידה מייקר בעשרות מונים את המחיר ומגביל באחוזים רבים את ההיצע שרובו מגיע מהיבואן לצרכן ללא כל פערי תיווך ומידותיו קבועות מראש והותאמו לקהל הלקוחות באופן דווקני ותוך חשיבה מושכלת עתירת נסיון בתחום.

אם בעבר הדגש היה על יצירת מקומות ישיבה אל מול עמידה אצל המתחרה כיום המצב שונה במעט והתחרות עברה לתחום הנראות והנוחות, ככל שנצליח ליצור מקום מזמין יותר נצליח למשוך אליו את קהל הלקוחות ולהעמיד לרשותם ערך מוסף של נוחות ונראות המסעדה שלנו,על פני המתחרים.

חשוב מאוד להתאים את סוג השולחן והכסא לתחום המזון שאתם מגישים במסעדה. האם הישיבה היא ממושכת או מזון מהיר,כך שהישיבה קצרה ומהירה ובהתאם לכך יש להתאים את הריהוט .

כאשר אתם בוחרים ריהוט לבית העסק שלך יש לקחת בחשבון את חלוקת המסעדה למתחמים.

איזה אזור יוקדש לבר וכמה מקומות יכלול, איזה אזור יוקדש לשולחנות רגילים, ואם אתם מעצבים מסעדה מפוארת יותר תוכלו ליצור מתחמי ישיבה עם כורסאות ועל ספות, ולתת תחושה של סלון ביתי מעוצב בקפידה לסועדים שלכם.
לסיכום :
לאור כל הכתוב לעיל ניתן ללמוד כי אנו ממליצים לכם לתכנן בצורה מיטבית ובהתאם לסוג העסק שלכם את סוג הריהוט והתאמתו לאופי המקום וקהל הלקוחות שלכם.
אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו ולקבל  כלים שיסייעו בידכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם .

אני זמינה עבורכם לכל שאלה בתחום הריהוט לבתי הקפה והמסעדות .

Sima - Avital
0524021444  0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק